close
دانلود فیلم
زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 93

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 93
27 خرداد 1393
فرنازل زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 93
بچه ها زمان دقيق ازمون 1393/3/30هستش در روز جمعه من خيلى استرس دارممعاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش وپرورش با داشتن سند تحول بنیادین در آستانه یک تغییر بزرگ قرار دارد.

علی زرافشان در جمع معاونین آموزش متوسطه ادارات آموزش وپرورش استان کرمان گفت: بایدسند تحول بنیادین در دستور کار جلسات گذاشته شود و سهم هر کس در اجرایی شدن این سند مشخص شود و حتی اگر بتوانیم بخشی از این سند را اجرا کنیم، آموزش و پرورش دیگری خواهیم داشت.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پررش در مورد طبقاتی شدن مدارس و افزایش مدارس خاص و توسعه آن درسالهای اخیر ابراز کرد: در وزارتخانه کارگروهی برای بررسی وجلوگیری از آسیب های این کار در نظر گرفته شده است که تجدید نظر احتمالی در آن براساس کار کارشناسی شده صورت می پذیرد.

هفته اول تیرماه آزمون مدارس نمونه دولتی برگزار می شود

وی در ادامه سخنانش از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در هفته اول تیر ماه خبر داد و گفت: از سال آینده آزمون راهیابی به مدارس نمونه و تیزهوشان به صورت جداگانه برگزار خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش، کیفیت بخشی به آموزش و فعالیت ها در آموزش وپرورش را در دستور کار این وزارتخانه عنوان کرد و افزود: در همین راستا امسال مبلغ 250 میلیارد تومان به این امر اختصاص یافته است تا از این طریق به افزایش کیفیت در پژوهش سراهای دانش آموزی و حوزه های مرتبط کمک شود.


برچسب ها : آزمون مدارس نمونه دلتی 93 چه مانی برگزار میشود, زمان برگزاریی آزمون مدارس نمونه 93, زمان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 3, موقع بلرگزاری آزمون نمونه دولتی 93, آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 93,