close
تبلیغات در اینترنت
راه اندازی ایمیل دانش آموزی برای هفتم و هشتم

راه اندازی ایمیل دانش آموزی برای هفتم و هشتم

http://up.soeal.ir/up/soeal/Pictures/%D8%B2%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%D9%86%20%D9%85%20(4).jpg

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: اقدامات راه انداری ایمیل دانش آموزی برای پایه اول و دوم در مهر امسال رقم می خورد.به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت آموزش متوسطه، علی زرافشان درباره "ایمیل دانش آموزی" اظهار کرد: در کتاب کار و فناوری برای دانش آموزان پایه هفتم و هشتم مطالبی درباره آشنایی با فضای شبکه آمده که چگونگی کار با ایمیل یکی از آن هاست.


معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: فعالیت هایی از قبیل انجام تکالیف و ارسال گزارش های خود به معلمان از طریق ایمیل انجام می شود.

  زرافشان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت هایی که در دنیای ارتباطات ایجاد مقرر شده با همکاری کارشناسان این وزارت خانه برای پایه های اول و دوم یک ایمیل در فضای شبکه تعریف شود.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: اقدامات این فعالیت در کارگروه های تشکیل شده در حال پیگیری است و برای آغاز سال تحصیلی جدید دانش آموزان و معلمان می توانند از این شبکه استفاده کنند.


پورتال وزارت آموزش و پرورش

برچسب ها : ایمیل اول متوسطه جدید, طریقه ساخت ایمیل دانش آموزی هشتم, ایمیل دانش آموزی هشتم, ایمیل هشتم دوم متوسطه, طریقه ساخت ایمیل هفتم, ایمیل دانش آموزی هفتم,