close
دانلود فیلم
اپلیکشن فلش مموری کنکور برای اندروید

اپلیکشن فلش مموری کنکور برای اندروید

برای کنکوری ها و دبیرستانی هایی که با تکنولوژی پیش میرن Android

سلام دوست من
تو مگه کنکور نداری؟ مگه درس نداری؟ کنکوری جماعت فلش مموریش هم باس کنکوری باشه! حالا میپرسی چطوری؟! ساده س! این فلش مموری کنکور مدل جدیدی از فلش مموری هست! شما با این فلش مموری به آسونی 4 درس عمومی رو دوره میکنی و همیشه میتونی با ابزار آمار، بصورت خیلی خوب و دقیق کجای کار هستی.
این اپلیکیشن محصول جدید تیم نرم افزاری ذهن دیجیتال هست. در این محصول شما با 4000+ فلش ورق کاربردی روبرو هستید. این ورق ها در قالب 4 درس عمومی براتون آماده شده اند. در ساخت و پرداخت این محصول نهایت دقت صورت گرفته تا شما به راحتی با روزی کمتر از 30 دقیقه، از ابتدای مهر ماه، بتونید این مباحث رو بیش از 7 بار مرور کنید.
کل دروس عمومی دبیرستان که توی کنکور میاد در این نرم افزار آماده شده. از ادبیات همه لغات و تاریخ ادبیات آماده شده. برای دروس عربی و زبان، تمام لغاتشون آماده شده. برای معارف(همون دینی خودمون :> ) آیات رو با پیام هاش رو براتون آماده کردیم.
در مورد قیمت نرم افزار هم خدمتتون عرض کنم که:
1. ارزون ترین مموری رو بخواید بخرید قیمتش بیشتر از ایناس.
2. ارزونترین کتابها و فلش کار تهای موجود توی بازار، اولا اینقدر امکانات ندارن، دوما قیمتشون هم بالاتره.
3. نرم افزار های موجود یا سی دی های آموزشی موجود تو بازار، در زمینه کنکور، قیمتشون اصلا قابل قیاس نیست.
4. شمایی که برای کنکور میخونی، اگه کمترین هزینه ای برای کتاب کرده باشی میدونی که 3500 اصلا رقمی نیست.

دو کلام رفاقتی

این نرم افزار توسط کسایی ساخته شده که از آخرین کنکور خودشون 3 سال نمیگذره! ما خوب درد کشیده ایم و دردتون رو میدونیم. واسه همین سعی کردیم یه محصولی آماده کنیم که وقتای بیکاریتون که هدر میره رو بزاری رو این و به کارِت بیاد. چندتا ایده خوب دیگه برای شما دبیرستانیا و کنکوری ها داریم، که در صورت استقبال از این نرم افزار اونا هم پیاده سازی میشن.

حرف آخر!کنکور بد دردیه. چه از فلش مموری کنکور استفاده کردی، چه استفاده نکردی، تمام تلاشت رو بکن تا توی اولین آزمون مهم زندگیت موفق و سربلند باشی.


جهت مشاهده صفحه اپلیکیشن اینجا کلیک کنید

برچسب ها : برنامه برای کنکور اندروید, دانلود برنامه کنکوری اندروید, کنکور آندروید, کتاب آموزش کنکور اندروید, آموزش کنکور اندروید, منابع کنکور, کنکور 93 اندروید, کنکور 94 اندروید,