• دسته‌بندی نشده
  • 0

۱۰ نشانه که یک زن دوست ندارد رابطه گذشته‌اش را از سر بگیرد

۱۰ نشانه که یک زن دوست ندارد رابطه گذشته‌اش را از سر بگیرد

۱۰. او دلتنگ شما نمی‌شود

وقتی کسی دلتنگ شما نمی‌شود، یعنی برای او غریبه هستید. آیا ما برای غریبه‌ها احساس دلتنگی می‌کنیم؟ روشن است که نه. مهم نیست چقدر به طرف مقابل علاقه داشته باشید، چون شما برای او غریبه‌ای هستید که هرگز دلتنگ‌تان نمی‌شود. ۳ یا ۴ بار در روز برایش پیام می‌فرستید اما او هیچ‌وقت پاسخی نمی‌دهد. حتی یک‌ بار هم پیش نمی‌آید که او پیام نخست را بفرستد. اگر چنین است، پیش از اینکه دیر شود به رابطه پایان دهید.

۹. او اصرار دارد که وقتش را به‌تنهایی سپری کند

اگر حضور شما باعث هیجان زن موردعلاقه‌تان نمی‌شود، بنابراین اهمیتی به گذراندن وقت با شما نمی‌دهد. اگر او تأکید می‌کند که دوست ندارد کسی مزاحمش شود یا اینکه همیشه گرفتار است، بدانید علاقه‌ای به شما ندارد. اگر طرف مقابل تا دیروقت کار می‌کند، یعنی دارد از شما دوری می‌کند.

۸. او سعی می‌کند شما را با شخص دیگری آشنا کند

اگر زنی سعی می‌کند شما را با دوست یا همکارش آشنا کند و اصرار دارد که با او گپ بزنید، یعنی علاقه‌ ندارد با شما وارد رابطهٔ عاطفی شود. بدانید که این کار نشانهٔ این است که او شما را فرد موجه و مورداعتمادی می‌داند وگرنه شما را با دوستانش آشنا نمی‌کرد؛ اما درعین‌حال ازنظر عاطفی علاقه‌ای به شما ندارد.

۷. مرد ایدئال او اصلا شبیه شما نیست

اگر او پیوسته از مرد ایدئالش می‌گوید که شباهتی به شما ندارد، بدانید که او ازنظر عاطفی علاقه‌ای به شما ندارد. شاید با شنیدن توصیف‌های او به‌دنبال آن ویژگی‌ها در خودتان بگردید. اگر زنی مدام به ویژگی‌هایی اشاره می‌کند که شما از آنها برخوردار نیستید، از شما خوشش نمی‌آید و این‌گونه شما را آزرده می‌کند.

۶. او با شما راحت نیست

نشانه هایی که به شما می گویند احساستان به زن موردعلاقه تان یک طرفه است.

یکی از نشانه‌های علاقهٔ عاطفی این است که طرف مقابل در کنار شما راحت و رهاست. بلند می‌خندد، رسا صحبت می‌کند و به چشمان‌تان نگاه می‌کند (ارتباط چشمی). او سعی می‌کند نزدیک شما بنشیند تا بتواند بیشتر به شما توجه کند. اگر هیچ‌یک از این‌ها را در طرف مقابل نمی‌بینید، بدانید دلش پیش شما نیست!

۵. او از شما پیش دوست و فامیل تعریف نمی‌کند

اگر طرف مقابل از شما پیش دوست و فامیل تعریف می‌کند، یعنی مایل است آینده را در کنار شما سپری کند. وقتی زنی شما را به جمع‌های خانوادگی و دوستانه دعوت می‌کند و دوست دارد با او به خرید یا تفریح بروید، یعنی به شما علاقه‌مند است. بدون این‌ها شاید بهتر باشد به‌دنبال فرد دیگری باشید.

۴. او مایل است فقط دوست یکدیگر باشید

روشن است که آدم‌ها برای آشنایی بیشتر با یکدیگر دوست می‌شوند. اما اگر زن موردعلاقه‌تان اصرار دارد که فقط دوست باشید، هرچند ممکن است از شما خوشش بیاید (به‌عنوان دوست)، اما ازنظر عاطفی علاقه‌ای به شما ندارد. گاهی ممکن است دوستی‌ها به رابطهٔ عاطفی منجر شوند اما اگر دختری اصرار دارد که فقط دوست شما باشد، بهتر است خودتان را بیشتر درگیر نکنید.

۳. تنها پول‌تان برای او جذاب است

اگر تنها ویژگی جذاب شما برای طرف مقابل درآمد و وضع اقتصادی‌تان است، یک جفت پای دیگر هم قرض بگیرید و بگریزید! اگر او چیزهای گران‌قیمتی می‌خواهد که از عهدهٔ خریدشان برنمی‌آید، اگر وقتی حساب‌تان خالی است به شما غر می‌زند، اگر به‌دنبال این است که با پول شما تفریح کند، یعنی او فقط پول‌تان را می‌خواهد.

۲. به‌نظر او شما کسل‌کننده و اعصاب‌خردکن هستید

از دختری که شما را جذاب، بانمک و خوش‌مشرب نمی‌داند چه می‌خواهید؟! اگر دختر موردعلاقه‌تان به لطیفه‌ها و داستان‌های بانمک‌تان نمی‌خندد، همین حالا خودتان را کنار بکشید. این وضعیت یعنی طرف مقابل به شما بها نمی‌دهد. بنابراین، بیخود وقت‌تان را تلف نکنید.

۱. دوستان او به شما توصیه می‌کنند به فکر زن دیگری باشید

دوستان ما خیلی خوب ما را می‌شناسند. اگر دوستان دختر موردعلاقه‌تان با نشانه‌های پیدا و پنهان به شما می‌گویند که به‌دنبال فرد دیگری باشید، شاید بهتر باشد همین کار را بکنید. بی‌تردید او و دوستانش دربارهٔ شما صحبت کرده‌اند و به‌خوبی از احساسات رفیق‌شان درباره شما باخبرند؛ پس به آنها اعتماد کنید. آنها شما را از احساس یک‌طرفه‌تان آگاه می‌کنند.

آیا شما تجربهٔ عشق یک‌طرفه داشته‌اید؟ آیا واقعا نشانه‌ها را نمی‌دیدید؟ شما چه توصیه‌ای برای دیگران دارید؟

You may also enjoy...